Blaty Kuchenne z konglomeratu

Blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego

Blaty kuchenne z konglomeratu dzięki dużej zawartości naturalnego kwarcu są ponadprzeciętnie odporne na czynności wykonywane na co dzień w pracach kuchennych. Krojenie, ubijanie czy ugniatanie nie powodują nawet z upływem lat utraty jego walorów. Minimalna nasiąkliwość sprawia że są wysoce plamoodporne nawet w strefie zlewozmywaka. Otwarcie po zakończeniu cyklu zmywarki uwalniające obłoki gorącej pary nie spowoduje odkształcenia blatu z konglomeratu tak jak ma to miejsce w przypadku płyty wiórowej. Wchłanialność płynów to wskaźnik procentowy określający -jaką ilość może przyjąć dana powierzchnia w określonym przedziale czasu. Im jego wartość jest mniejsza tym zwiększona jest odporność na plamy i rozwijanie się bakterii na powierzchni blatu. Odpowiada za to wewnętrzna spoistość która stawia blaty z konglomeratu kwarcowego na pierwszym miejscu w porównaniu z innymi materiałami.

Największym wyzwaniem w domu jest kontakt z różnymi powierzchniami przy zachowaniu ich higieniczności,a blaty kuchenne z konglomeratu są praktycznie bezobsługowe ,do ich czyszczenia wystarczy woda.

Blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego mimo stosunkowo wysokiego kosztu początkowego to inwestycja w spokój  i bezpieczeństwo domowników.

Blaty z Granitu

Blaty z Kamienia

Parapety i Schody z Kamienia